טיפים בישום לגבר ולאשה

 

למרבה המזל, בושם לא חייב להיות יקר מידי במיוחד שכיום השוק מאד תחרותי, כדי לבחור בושם שמתאים לתקציב שלך לא צריך לקחת משכנתא.

במאמר זה תקראו איך להפיק את מירב השימוש מהבושם. 


לאורך כל עונות השנה, טמפרטורת הגוף שלך משתנה. בדרך כלל הבושם נבחר גם לפי עונות השנה (יש ריחות קיצייים, אביבים חורפים סתווים). כדאי לבחור ריח שיהיה תואם לבגדים שאתה לובש, כמו"כ טמפרטורת הגוף הופכת להיות חמה יותר באביב ובקיץ, תרצה יש בושם בריח קל יותר בשביל מכנסיים קצרים או חולצת טריקו לקיץ, במקום משהו כבד כמו סוודר בחורף. בדוק את הבושם לפני הרכישה אם הוא תואם לך, קח ת'זמן ותהיה בטוח שזה יתאים לך


איך להתבשם! 
אחרי שמצאת את הבושם  הנכון, תצטרך לדעת איך ואיפה להשפריץ אותו על העור שלך. זה נראה קל מספיק לרסס, אך אם אתה לא מרסס את הבושם במקום הנכון, חבל! כי לא מופק מיטב התועלת מהבושם . – העצה הכי טובה ומועילה להפיק את התועלת מריח הבושם הוא להשתמש בחום הגוף שלך כדי לחזק את הריח על גופך  ולא שרק אתם תריחו את הבושם. כדי לעשות זאת, את/ה צריך לדעת את נקודות הדופק של הגוף, שהם אזורי הגוף שנותנים את החום המומלץ  כיוון שאיזורים אלה כלי הדם קרובים לעור. 

נקודות הדופק בגוף האדם הן כדלקמן: 

  1. הפרקים
  2.  הצוואר 
  3. מאחורי האוזניים

 

השתדלו להשתמש בדיוק במינון מדויק, כי אם כבר הוצאת טבין ותקילין על הבושם, אתה לא רוצה לזרוק אותו וזכור בשביל להריח טוב לא צריך יותר מ 3 -4 שפריצים במקומות הגוף שנזכרו. 

למרבה המזל הטכנולוגיה התקדמה, וכיום הבושם מגיע בבקבוק ספריי, כך שאתה לא מסתכן בבזבוז יתר או בנפילת הבושם שתישפך כל התכולה . 

 

 5 טיפים על יישום הבושם כראוי 

לכאורה הכי הגיוני  ליישם  בושם הוא לרסס את המוצר על הבגדים שלך. עם זאת, זה לא רעיון טוב כי מי בושם בחלקם צבעוניים ורוב הסיכויים שיכתים את הבגדים שלך. 
עבור גברים שאוהבים להשתמש באפטרשייב, צריך לדעת שיש להשתמש במותג זהה של אפטרשייב כמו הבושם שלך. לדוגמה, אם אתה משתמש ב "אפטרשייב של ג'וני ל גברים", אז אתה צריך להשתמש רק  ב "קלן ג'וני לגברים" בכדי לא ליצור שכבת ריחות שלא מתאימים אחד לשני. 

 ניתן לרסס בושם כמה פעמים במהלך היום - למרות שרוב ריחות הבשמים נימשכים כל היום. כמובן, זה נקבע על ידי רמת החומציות האישית של הגוף שתחזיק מעמד בשילוב עם שמנים.

ככלל המחקר הראשון לפני רכישת כל בושם,  הוא להסתכל על מה אנשים אחרים אומרים על המותג, לראות כמה זמן זה נמשך, ו...     לברר אם נשים אוהבות אותו. ..