היכן קונים בשמים – על מגוון האפשרויות השונות

אם בעבר ניתן היה לרכוש בשמים אך ורק ברשתות הפרפומריה הגדולות או בחנויות הבשמים, הרי שכיום נוספו גם החנויות המקוונות, המציעות גם הן בשמים למכירה. אין צורך לעבור במיוחד בדיוטי פרי או לחפש בחו"ל את הבושם החדש ביותר, שזה עתה יצא לשוק. אפשר להשיג בקלות רבה, ובעיקר במחירים נוחים במיוחד, מגוון של בשמים, הנחשבים בין המובילים ברשימת הבשמים, כמו אלה של שאנל, פאקו ראבן, אליאן של טיירי מוגלר, אברקרומבי וגם הבשמים של דולצה וגבאנה. אם אתם מעוניינים לרכוש בושם ומתלבטים היכן לרכוש אותו, הנה שלוש אפשרויות שונות לביצוע הרכישה ומה מאפיין כל אחת מהן. קנייה מהנה!

קרא עוד בבלוג בשמים בושמטיק>>

קניית בושם דרך אתרי האינטרנט השונים

האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו בשנים האחרונות ויותר ויותר רכישות נעשות ישירות דרך אתרי האינטרנט השונים. גם בתחום הבשמים, מוצעות חנויות מקוונות, המוכרות מגוון רחב מאד של בשמים, הנחשבים לבין המובילים ביותר. הרכישה בדרך זו כוללת, במסגרתה, יתרונות רבים, ההופכים אותה לכדאית במיוחד. מחירי הבשמים, וגם של החברות הידועות, כמו שאנל, פאקו ראבן ודולצה וגבאנה, מוצעים בעלויות אטרקטיביות במיוחד ומאפשרים לרכוש את הבושם במסגרת כל תקציב.

במקרים רבים, מציעות חנויות אלו גם מבצעים מיוחדים של בשמים שונים, המאפשרים לרכוש אותם בעלות זולה עוד יותר. יתרון נוסף של רכישה בדרך זו, היא המהירות והקלות שבה היא מתבצעת. במספר הקלקות מהירות ניתן לבצע את הרכישה, וכל זאת, מבלי לצאת מהבית ולחפש בין החנויות השונות אחר הבושם המתאים. לאחר ביצוע הרכישה ניתן לקבל את הבושם ישירות עד הבית, באמצעות שליח או בדואר רשום. פרט זה מאפשר לרוכש לחסוך זמן וליהנות מפינוק אמיתי.

קניית בשמים ברשתות הבשמים

אפשרות אחרת של קניית בשמים היא דרך רשתות הפרפומריה או חנויות הבשמים. רשתות וחנויות אלו מציעות גם הן מבחר רחב מאד של בשמים, לרבות הידועים שבהם, כמו אלה של טיירי מוגלר או אברקרומבי, הנחשבים בין המובילים ברשימת הבשמים של השנה האחרונה. הרכישה בחנויות אלו חושפת את הלקוח לשפע המוצרים השונים ואל מגוון האפשרויות, המוצע כיום. גם הקנייה בחנות יכולה להיעשות במסגרת מבצע מיוחד או הנחות משתלמות. אולם, בדרך כלל המבצעים או ההנחות מוצעים לקראת עונת החגים או לקראת הקיץ, עונות הנחשבות ככאלו בהן מתבצעת רכישה רבה יותר של בשמים, בהשוואה לעונות אחרות.

קניית בשמים בדיוטי פרי

קניית הבשמים בדיוטי פרי, רגע לפני הנסיעה לחו"ל, נחשבה עד לאחרונה הדרך הפופולארית ביותר לביצוע רכישה כזו. הבשמים בדיוטי פרי הוצעו במחירים זולים ביותר, בהשוואה לחנויות הבשמים או רשתות הפרפומריה, עובדה שהפכה את הרכישה בדרך זו למשתלמת ביותר. אולם, מכיוון שנוספו מתחרות חדשות לשוק הבשמים (כמו החנויות המקוונות), הרכישה בדרך זו איננה, בהכרח, הזולה ביותר, אם כי עדיין ניתן למצוא לעיתים כמה אפשרויות משתלמות, שתהיינה זולות יותר בהשוואה לרכישה בחנויות הבשמים, למשל. במקרים רבים מוצעים גם מבצעים וישנה אפשרות ליהנות מרכישת מוצר וקבלת מוצר נוסף ללא עלות.

מה חשוב לשים לב במסגרת הקנייה?

בין אם מדובר ברכישה דרך אתר האינטרנט, ישירות באמצעות החנות המקוונת, או דרך רשתות הפרפומריה השונות או הדיוטי פרי, חשוב לבחון היטב את הבושם ולהבטיח כי אכן הוא המתאים ביותר. מכיוון שישנם סוגים רבים מאד של בשמים, מומלץ להחליט תחילה מהו סוג הבושם המועדף, ובהתאם לבחור את הבושם הרצוי. אם אתם מתכננים לרכוש את הבושם שלכם בחנות מקוונת, דרך אתר האינטרנט, ומעוניינים בבושם המתאים לחודשי הקיץ, בחרו בקטגוריה המתאימה כדי שתוכלו לראות את האפשרויות השונות המתאימות לכם. אם אתם בוחרים לרכוש את הבושם בחנות בשמים, בקשו מהמוכר או המוכרת שיפנו אתכם אל קבוצת הבשמים המתאימה.

נקודה נוספת וחשובה במיוחד, ובעיקר אם אתם מתכננים לרכוש את הבושם שלכם דרך האינטרנט, מתייחסת לאתר עצמו. חשוב לוודא שהמוצר שאותו אתם רוכשים הוא מוצר מקורי ולא מזויף. לצערנו, ניתן למצוא לא מעט חנויות מקוונות, ורק בתחום הבשמים, שמציעות מוצרים מזויפים. יש לבדוק היטב מי עומד מאחורי האתר ולוודא שמדובר בחברה מהימנה ורצינית. בנוסף, אם אתם רוצים ליהנות מתעריפים משתלמים וממחירים אטרקטיביים, כדאי לכם להשוות בין כמה אתרים ובין מספר חנויות, ולבחון את המחירים השונים המוצעים לכם. החנויות ורשתות הפרפומריה מציעות מבצעים אטרקטיביים מאד, לעיתים, אולם אלה נכונים לתקופות מסוימות. לעומת זאת, החנויות המקוונות מאפשרות לרכוש בשמים בעלויות זולות מאד לאורך כל חודשי השנה. חשוב לעקוב אחר פרטים אלה ולבדוק היכן הרכישה משתלמת ביותר.

אז, באיזו אפשרות בוחרים?

אם כן, ניתן לראות שמדובר בשלוש דרכים לביצוע הרכישה. בין אם מעוניינים בבשמים של פאקו ראבן, שנאל, דולצה וגבאנה, או אולי בשמים של אברקרומבי, כדאי לבחון את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהדרכים. אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות, ליהנות ממגוון של בשמים שונים וגם לקבל את הבושם שלכם עד הבית, כדאי לכם לבצע את הרכישה באמצעות אתר האינטרנט. מדובר בהליך פשוט וקל מאד שיחסוך לכם זמן רב. אם חשוב לכם להריח מגוון של בשמים בטרם הרכישה, כדאי לכם להגיע לחנויות עצמן ולבדוק במקום את מבחר הבשמים המוצעים. בדרך זו תוכלו להתנסות בכמה אפשרויות שונות, ולבחון עד כמה הן מתאימות לכם.

בכל מקרה, מומלץ להמתין למבצעים מיוחדים ולהנחות אטרקטיביות וגם לבצע סקר שוק בטרם רכישת הבושם. מגוון האפשרויות המוצעות לנו כיום הופך את הרכישה לפשוטה מאד וגם למשתלמת מאד. ניתן למצוא היום בארץ את הבשמים החדישים ביותר באתרי האינטרנט, כאלו שיצאו לאחרונה, ואין צורך להמתין חודשים ארוכים עד להגעתם או לרכוש אותם בחו"ל. 

 

מאמרים נוספים:

בושם, החותמת שלך