טיפוח הראש החל מהשיער ועד לקוסמטיקה ואיפור הפכה להתעסקות יומיומית שלנו. אנו מקדישות ביום זמן מכובד להראות טוב והתוצאות בהתאם.


לכל אחת שיער שונה עד כדי שהפתגם מהתלמוד היה מתאים גם ל "כשם שפרצופיהם שונים כך שיערם שונה" לאחת שיער מתולתל, לחברתה שיער חלק או אפילו שיער עם בייביליס טבעי. אז איך נדע להתאים את השמפו או המסכה לשיער שלנו?

קיימים עשרות מותגים של מוצרי שיער מקצועיים כמו שוורצקופף, פול מיטשל, ביו טופ, לוריאל פרופשיונל, שרינה קיי ועוד כל אחת מהמותגים השיקו מוצרים אחרי ניסיונות ומחקרים ואין כמעט אחת שלא תוכל למצוא את השמפו שיתאים לשיער שלה.

שמפו לשיער שעבר החלקה. השמפו חייב להיות ללא מלחים שעלולים להרוס את ההחלקה. באם השיער שלך עבר החלקה את חייבת להשתמש בשמפו ללא מלחים ומותג מוכר ומכובד בשביל לשמור על ציפוי ההחלקה. כך תשמרי  לאורך זמן את עיצוב השיער.

שמפו לשיער יבש. השיער שלך לא מקבל את השומן הטבעי שהקרקפת מייצרת, נראה שברירי, מפוצל, מחוספס ובלי ברק טבעי. זה ההגדרה לשיער יבש וייתכן ששמפו או מסכה מתאימים יעשו את העבודה. אבל כמובן שההמלצה היא להשלים את הפעולה עם סיליקון לשיער שעוטף את השערה ומגן עליה. החדשות הטובות לבעלי השיער היבש שהוא פחות נוטה להתקרחות.

לעומת זאת, שיער שמנוני מידי הוא גם אסון. הן מבחינה אסטטית והן ריבוי קשקשים  שנגרמים עקב הפרשה מוגברת של סבום. לשיער שמנוני יש גם נטייה לנשירה. גם כאן תוכלו למצוא את השמפו והמסכה שתשמור ותאזן לכם את השיער ותתן לכם את האפשרות לעצב אותו ולתת לו מראה חי ותנועתי.

גם שיער רגיל  זקוק לטיפול יומיומי וכדאי מאוד להוסיף מסכת הזנה. בסופו של דבר כשאנו יוצאים לרחוב אנו חשופים לכימיקלים וזיהום שעלולים להרוס את השיער ולייבש אותו.

אם את רוצה לתת BOOST לשיער ורוצה תוצאות כאן ועכשיו השתמשי במסכת שיער המתאימה לך.

אם בא לך שיער מתולתל  גם לכך יש מענה. קיימים סוגי משחות לשיער של שוורצקופף שיעזרו לך לתלתל את השיער.

מסכה לשיער מכילה ריכוז גבוה יותר של חומרים פעילים וקרמי לחות אשר מחזירים לשיער את הברק והחיות שלו. כמו בשמפו, קיימים מגוון רחב של מסכות לשיער שיתנו לכם את המענה.

השימוש במסכה צריך להגיע לאחר החפיפה כשהשיער עדיין רטוב. מרחי את המסיכה ועסי אותה על שיערך. המתיני כ 2-3 דקות כדי שהשיער יספוג את החומרים היטב ולאחמ"כ שטפי טוב את השיער וייבשי אותו.

תדירות השימוש במסכה לשיער תלויה בסוג המסכה וריכוז החומרים שבה. חובה לעקוב אחר ההוראות שבכל מסכה. לעתים ההמלצה היא אחת ליומיים או אחת לשבוע.

את התוצאות את תרגישי מיידי אחר יישום המסיכה והייבוש. שיערך יחזור לחיים ותרגישי בתנועתיות שלו.

בכל מקרה כשאת משתמשת בשמפו או מסכה לשיערך שימי לב ועקבי שאת מרוצה מהתוצאות. אם כן, מזל טוב! זה השמפו שמתאים לך וההמלצה היא בהחלט להמשיך ולהשתמש בו.