קלווין קליין סי קיי טו Clavin Klein CK2

Clavin Klein CK2 מגלם את הריגוש שבחיים וחוגג את הרב גוניות שמאפיינות מערכת יחסים בין אנשים המרגישים שלמים עם הזהות שלהם ומגדרים את עצמם על ידי מי שהם, ולא על ידי מה שהם. ניחוח עוצמתי ונטול מגדר או כל דעה מוקדמת שמאפשר לשני אנשים להתאחד וליצור חוויה משותפת של אהבה, תשוקה וידידות.

הקמפיין שצולם על ידי הצלם המוערך והשנוי במחלוקת, ריאן מקגינלי, משלים את הספונטניות והריגוש המאפיינים את הניחוח. הקמפיין מציג ארבעה סיפורים המתמזגים לעלילה אחת בדרכים לא צפויות על רקע המרחב האורבאני. ארבעה זוגות צעירים עם אופי מתירני ושובב המצליחים לגלם את כל הנרטיבים שמאפיינים את בני הנוער של היום. ארבע מערכות יחסים שונות וייחודיות שכולן כאחת מצליחות להדגיש את הריגוש בחיים ארוכים ומשותפים של שני אנשים. אחרי שהשריש את קטגורית היוניסקס, חוזר קלווין קליין ומייסד קטגוריה חדשה – בשמי Gender Free.

אבולוציה חדשה המותאמת לימינו אנו המעצימה ומחזקת את כל הרעיון מאחורי הגדרת היוניסקס בכך שהיא פותרת אחת ולתמיד את השיוך של בושם למגדר. אין בושם בשבילו או בושם בשבילה וגם לא בשבילו ובשבילה. Clavin Klein CK2 הוא בושם לכולם בלי יוצא מן הכלל ללא כל צורך בהגדרה מגדרית.

 

הניחוח

ck2 מאופיין בניחוח אמביוולנטי המצליח לאזן בין החיות הקצבית של העיר לבין השלווה והרוגע של הטבע. הניחוח נפתח עם תבלין בלתי צפוי של שורש וואסבי עמוק וחריף המודגש על ידי תווים מגנטיים, חמימים וקרמיים. תו הליבה עושה שימוש במולקולות זעירות המדמות את הניחוח הרענן המופק כתוצאה ממגע הגשם בבטון חשוף, מתובל בנגיעות פרחוניות של אירוס וורדים. התו התחתון המופק מאלמוגים וסנדלווד  מתאפיין בנוכחות מוקפדת המזכירה את החום הנעים המופק מאבני רחוב חמות ביום קיץ חם.

 

תו עליון: ווסאבי, מנדרינה, עלים מזוקקים של סיגליות

תו אמצע: ניחוח של בטון רטוב, אירוס, ורדים

תו תחתון: ​​סנדלווד, קטורת, אלמוגים

יבואן רישמי: שסטוביץ